| Paywa a întrebat:

Ce job ai putea ocupa dupa ce termini facultatea de limbi straine?

6 răspunsuri:
| Paywa explică:

Te simti mai bine acum ca ai dat un raspuns prin care incerci sa pari smecher?

Răspuns utilizator avertizat
| FeliciaCorinaA a răspuns:

In momentul de fata, poti ocupa pozitia de somer pentru ca asa este Romania insa, daca ai noroc, poti deveni translator sau prof/profesoara sau. Astea sunt primele posibilitati insa eu cred ca ar putea fi mai multe odata ce cineva se vede cu diploma in mana si mai are si putin noroc.

| danin9 a răspuns:

Translator (mai intai invata romana se scrie: straine nu staine laughing )

| Paywa explică (pentru danin9):

Ahhh, n-am vazut.

| AlexandraBr15 a răspuns:

Profesor, translator.