| CURIOSULll a întrebat:

Ce loc de munca as putea lua... sa am salariu 2000-3000 lei pe luna si sa lucrez maxim 8 ore! Funda la cel mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| laptopnews a răspuns:

Http://www.ziare.com/articole/meserii+banoase
Uite un articol sa iti faci o idee!

8 răspunsuri:
| laptopnews a răspuns:

Depinde si de domeniul in care ai o pregatire. Cu 0 experienta e greu sa obtii un salariu ca cel de care vorbesti. Locurile de munca de se obtin tot prin munca happy. Succes!

| CURIOSULll explică (pentru laptopnews):

Asta stiam... eu vroiam ceva in IT... dar vroiam si altceva sau sfaturi, bine?

| CURIOSULll explică (pentru laptopnews):

Exact asta imi trebuia! multumesc!

| laptopnews a răspuns (pentru CURIOSULll):

Http://www.ziare.com/articole/meserii+banoase
Uite un articol sa iti faci o idee!

| apples a răspuns:

Videochat

| yulymcl a răspuns:

Profesor de mate (si are un avantaj pe LG 2000 de lei faci si pregatire )
Funda?

| CURIOSULll explică (pentru yulymcl):

La ce clasa?

| yulymcl a răspuns (pentru CURIOSULll):

De exp la clasa a 7a profu castiga destul de bine cu pregatirile dar el are Gradul I

| babiku a răspuns:

,, Ce loc de munca as putea lua''....Pai daca am putea lua..nu sar mai plange nimeni de nimic,,. La banutzii care cosideri ca ti-ar fi suficienti cred ca ai nevoie si de ceva scoala,,,, si cand spun asta nu ma refer la flu flu,,, SCOALA.Cat despre program....ha ha! ce gluma buna, si eu am semnat pe 8 ore dar in schimb iau camionul la 9 si-l bag la descarcat la rampa la 20-sau 21.Programul e numai pe hartie prietene.Probabil am fost cam prea direct,,,, scuza-ma.