| Stoian08425 a întrebat:

Ce meserie as putea avea avand in vedere ca stiu foarte bine engleza si am o creativitate foarte dezvlotata?
Dau funda

Răspuns Câştigător
| RedheadOnTheRun a răspuns:

Ai putea fi ghid turistic happy Poti alege sa prezinti diferite zone in stilul tau, si astfel vei putea sa iti folosesti creativitatea si cunostintele de limba engleza. Ca si hobby, ai putea fi vlogger happy

7 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Cel mai probabil meseria de traducător.

| neutrino a răspuns:

Ghid turistic, dar a sti bine limba engleza nu mai este azi o calitate rara, ci este o necesitate si majoritatea tinerilor au inteles acest lucru.

| 123456789qwertuiop a răspuns:

Profesor/profeaoara de limba engleza si eu as vrea sa am aceasta slujba! cine stie poate peste ani o sa ne intalnim in cancelarie:-) :-) :-) :-)

| 123456789qwertuiop a răspuns:

Scuze de greseli!

| Adi_Chindea_1995 a răspuns:

Traducator sau profesor...winking

| Stoian08425 explică:

Multumesc pentru sfaturi!;-)

| darkfireforever a răspuns:

Sunt in aceeasi nelamurire ca si tine! Sunt mai multe meserii care cer engleza si creativitatea...Ai putea fi translator sau ceva in drept (avocat, procuror etc.). Engleza ofera multr oportunitati fiind o limba ceruta aproape peste tot.