| Eu2208 a întrebat:

Buna TPU ce vreti sa va faceti( daca nu aveti deja o meserie) Daca imi dati o explicatie frumoasa de ce va place meseria aceea va dau funda!

Răspuns Câştigător
| Ghostrider332 a răspuns:

Vreau sa ajung un mare creator de jocuri cu cryengine 5, ador jocurile si faci bani foarte multi!

| Eu2208 explică (pentru Ghostrider332):

Misto! Eu am pus intrebarea aseara ca ma plictiseam... Si ca voiam sa dau funda...

| Ghostrider332 a răspuns (pentru Eu2208):

Mersi

4 răspunsuri:
| Doarunaltutilizator a răspuns:

Pai eu de-a lungul anilor m-am gandit la multe meserii pe care as putea sa le fac.
Cand eram mai mic ma gandeam sa fiu bucatar dar asta a fost de mult m-am mai gandit si la altele si am ajuns la meseria de tirist, m-am gandit la asta deoarece pe langa faptul ca un tirist are un salariu destul de frumusel el calatoreste mult si vede lumea iar cum mie in general imi place sa calatoresc m-am gandit ca ar fi ceva tare sa practic meseria asta desi are si ea dezavantajele ei lipsesti mult de acasa, e o meserie care necesita multa grija si atentie dar ma rog o sa ma obisnuiesc cu ea daca o sa o fac sau nu dar ma mai gandesc daca sa fiu sa u nu tirist.

| Eu2208 explică (pentru Doarunaltutilizator):

Acum ca ai raspuns tu imi pare rau ca am dat funda celuilalt