| Nicolae35 a întrebat:

Ce meserii sunt la ora actuala bine platite in Romania?

Răspuns Câştigător
| alinhent a răspuns:

In opinia mea o cateva meserii bine platite in Romania ar fi : Economist-Contabil, Doctor(anestezist) la ATI(terapie intensiva) sau programatorii, dar pana la urma conteaza mai mult sa-ti placa ceea ce faci decat sa mergi cu scarba la lucru doar pentru a face ceva ce iti aduce o stare sociala mai buna! Sper ca ti-am fost de ajutor big grin

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Programatorii

| ClaraLove a răspuns:

Un medic (la un cabinet privat castiga foarte bine.), avocat, politist, judecator, politician

| Agnieszka a răspuns:

Programatori, proiectanti, cam tot ce tine de o institutie de stat sau de guvern (sri, politie, armata etc)