| LaLa15 a întrebat:

Ce parere aveti depre Lady GaGa?

Răspuns Câştigător
| ahlrh a răspuns:

Are o personalitate ciudată,și de apreciat,la fel și de invidiat!
Vrea să „dea" a fată rea dar nu prea e.

O consider curajoasă pentru faptul că își poartă creațiile adică ținutele cam prea-prea.
Voce, pot să spun ca are... muzica-mi place, pare a fi un model destul de bun... până la o limită.

8 răspunsuri:
| ahlrh a răspuns:

@detectiv003
www.tpu.ro/utilizator/alwym

Te crezi prea perfect.
Ești rugat prin regulamentul comunității să tratezi lumea cu egalitate și cu răspunsuri decente/educate.

| baru a răspuns:

Sall. Nu este pe placul meu, dar este tare. Bravo ei!

| mika a răspuns:

Cam excentrica dar mie imi place :X deci o parere buna!

| Broadband a răspuns:

Un gay
sau o lesbi
nici nu stii ce eeeelaughing

| Broadband a răspuns:

Da
bine cum zici tu cerestetongue

| mickeye a răspuns:

Mie îmi place.Sincer,prefer să ascult Lady Gaga decât orice artistă de la noi(Inna, Alexandra Stan).

| LucyHeartfiliaXD a răspuns:

Mie imi place big grin

| Al3xx_8505 a răspuns:

Nu ascult genul ei de muzica.