| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre joburile in industria filmelor pentru adulti? :d Vedeti cu ochi buni aceasta meserie? Sa ai bani tot timpul, concedii in locuri de lux si toate cele plus parteneri/partenere de calitate :d ce parere aveti? S-ar baga careva de pe site in asa ceva? :d astept pareri :d

7 răspunsuri:
| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Trebuie sa te gandesti foarte bine.Aceasta meserie e bazata pe inregistrari care pot circula in toata lumea, iar pe la 35 ani valoarea ta comerciala va scadea.Presupunand ca vei schimba domeniul de activitate, exista posibilitatea sa apara vreun filmulet care sa nu placa prietenului, colegilor sau sefilor tai.Alege singura.

| MonsterEnergy a răspuns:

Din cate stiu, la acele companii serioase care te platesc frumos, se intra mai mult pe pile sau pe silicoane.La astea mai mediocre, s-ar putea sa te faca posta.

| NightShadows a răspuns:

Cum crezi ca ar fi viata ta personala? Crezi ca iti vei mai gasi un partener sau o partenera care sa accepte asa ceva?tongue Sincer, decat sa intru in asa ceva mai bine merg in armata si mor pe front pentru taralaughing oricum daca e vorba doar de parteneri sau partenere, daca iti gasesti un sot sau o sotie vei avea parte si de asa ceva. Asta e parerea mea, depinde si de altiitongue

| AndreiKaze a răspuns:

Ca si actrita in filme de genul intri destul de greu si ramai pana cand incep sa apara primele riduri. Intr-adevar castigi enorm, dar in lumea asta conteaza si imaginea ta. Cum crezi ca ai fii vazuta din exterior ca si actrita de filme porno?
Daca esti in cautare de lux si o libertate financiara poti sa incerci si ceva mai decent. Poti demara o afacere care sa-ti dea si bani si un nume.
Avand in vedere ca esti tanara (nu m-am abtinut sa nu-ti privesc profilul) banuiesc ca nu ai cine stie ce economii puse deoparte pentru o afacere de mari proportii.
Daca vrei te pot ajuta cu niste sfaturi despre asta. Da-mi add la adresa fmgroup_contact@yahoo.com si iti stau la dispozitie. Andrei.

Răspuns utilizator avertizat
| AndreiKaze a răspuns (pentru GalinaBlanca):

M-am luat dupa data nasterii, nu dupa poza.
Pe de alta parte eu doresc sa-ti prezint o idee de afaceri in sistemele MLM. Iarta-ma daca te-am jignit in vreun fel sau altul.

| Alydutssa a răspuns:

In primul rand, in industria asta nu accepta pe oricine. Ar fi si culmea. happy
In al doilea rand, da, poate ca majoritatea platesc destul de bine, dar cu ce pret? Eu una, stiu sigur ca nu as intra in acest domeniu, pentru nimic in lume. Inca nu sunt atat de disperata. happy