| GYGYLATINO a întrebat:

Ce parere aveti despre meseria de coritorie voi ati lucra la o fabrica de croitorie

Răspuns Câştigător
| Serban_Andra_1999 a răspuns:

Mie imi place si sincer as lucra cu drag

| GYGYLATINO explică (pentru Serban_Andra_1999):

Andra daca la croitoitorie ar fi salariu 400 lei sau 500 ai accepta sa lucrezi pe bani astia

5 răspunsuri:
| jamal000 a răspuns:

E o meserie frumoasa ins din pacate veniturile celor care lucreaza in confectii sunt foarte mici.

| GYGYLATINO explică:

Eu no sa lucrez la o fabrica de croitorie dar pot sa mi iau o masina si sa cos acasa fara graba si asa ma aleg aproape zi de zi cu cate 10 lei sau 20 lei dar mai intai trebuie sa ma angajez sa am bani

| GYGYLATINO explică:

Va multumesc pentru raspuns

| Serban_Andra_1999 a răspuns:

Recunosc ca nu e cel mai bine platit job, dar daca iti place....eu una as lucra