| oanna_4874 a întrebat:

Ce parere aveti despre meseria de manager happy

Răspuns Câştigător
| Laurentiuuu a răspuns:

O meserie si riscanta si tare.
Adica riscanta este ca ai investit acolo si dai faliment.
Tare, Misto:Este ca toti angajatii tai iti zic ''sefu'', adica te simti respectat.
Respecti Vei fi Respectat.
O seara placuta!happy

4 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Ție ți-am scris că manager = director, dar nu ai citit răspunsul meu!
Director, nu este o meserie, ci o funcție!

| iTami a răspuns:

B
o
r
i
n
g
n-am nici o parere de fapt, da n-aveam ce sa scriu. vrei sa te faci manager?

| anonymousexpert a răspuns:

Buna. Aceasta "meserie" cum o numesti tu este mai degraba o functie care de cele mai multe ori in Romania este numita DIRECTOR. Spunandu-ti asta nu cred ca mai ai nevoie de vreo opinie si poti sa tragi si singura concluziile.

| mariansef a răspuns:

e bine si acolowinking