| Marius96 a întrebat:

Ce parere aveti despre meseria de >Militar?:

2 răspunsuri:
| yasser25 a răspuns:

Se pare ca in ziua de azi Militaria, sau sa zicem de ex stagiul militar inseamna in proportie de 90% a face paza mai intai o perioada buna! Depinde ce anume doresti, ce anume cauti insa! Chestiile cu puscasi marini, tragatori de elita, infanterie, genisti. tancuri... etc nu se pot practica deocamdata la un nivel profesionit in Romania! Cat despre misiuni in alte tari, sansele sunt de 1 % daca nu ai pile si bani! Alege altceva!

| bubudeeabubu a răspuns:

Nu e meserie ca la 40 de ani o sa te dea afara si trebuie sa-ti cauti alt ceva de lucru tata a fost si unchimiu nu mai are mult...