| Joker3134 a întrebat:

Ce parere aveti despre meseria de militar, este una periculoasa?

6 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Nu.dar urmeaza!

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

27 de ani de meserie. N-am vazut decat morti din prostie: a lor sau a altcuiva. Pentru cei din teatrele de operatiuni mai intervin si alti factori.

Răspuns utilizator avertizat
| Salontanul a răspuns (pentru Joker3134):

Nu stiu! Eu n-am zis nimic de salariu decent. Dincontra, salariile sunt mari mai ales pe perioada misiunilor in teatrele de operatiuni.

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

Daca vrei sa fi jucaria statului roman si sa te sacrifici pentru ceilalti nu ai de cat e riscul tau, problema ta, decizia ta dar nu uita un lucru acolo e lumea in care doar cei puternici supravietuiesc pricepi si e posibil ca in cazul in care sa fi trimis in misiune pe dincolo sa te intorci in sicriu si crede-ma nu merita fie pentru bani s-au alte interese.

Răspuns utilizator avertizat