| leuzzz a întrebat:

Ce pot face sa vina vara mai repede si sa se termine scoala

Răspuns Câştigător
| Vannne a răspuns:

Păii. Dacă scrii cu diacritice ajută.
Glumesc.
Păii. Acuma pe bune, nu poţi face nimic. Doar dacă te ţii de şcoală, învăţând zi de zi, eu zic că ajută.
Sauu.
Dacă seara, pe la ora 12, te pui în faţa oglinzii, cu o lumânare de aia de la Biserica, şi spui Vreau VARĂ, m-am săturat de şcoală, o să meargă. Te asigur.
Sauu.
Citeşti o carte.
Sauu.
Aştepţi.
Sauu.
Îţi faci un prieten IMAGINAR.
Sauu.
Faci TEME.
Sauu.
Îmi dai fundăă.
Sauu.
Îţi redecorezi camera.
Eu sperr că te-am ajutat.

12 răspunsuri:
| MadRaven a răspuns:

Bună,
Dacă înveţi zi de zi şi va ajunge să-ţi placă şcoala, va trece imediat timpul.
Numai bine!(:

| Northern a răspuns:

Să hibernezi.
Dar ai grijă să te trezești vara.
Succes!

| Biiskrem a răspuns:

Te concentrezi la învățat că, cine știe, rămâi corijent și se duc dracu' planurile și vacanța. happy

| leuzzz explică (pentru Biiskrem):

Dupa notele mele nu ma gandesc la asta ca am cel mai putin 8 dar cine stie

| Biiskrem a răspuns (pentru leuzzz):

E posibil oriceee. E ianuarie, mai sunt 6 luni de școală. Crede-mă că te poți transforma și în câteva zile. De la anturaj, indiferență, pac! Ajungi la 2 și 3 happy

| Bogdanovici24 a răspuns:

Sa te imbeti zi de zi!laughing))

| leuzzz explică (pentru Bogdanovici24):

Lasand gluma la oparte

| Bogdanovici24 a răspuns (pentru leuzzz):

Nu stiu ce intrebare e asta...dar nu ai ce face?! ce anume ai vrea sa faci? sa accelerezi timpu nu poti, sa schimbi anotimpu nu poti.

| marian951 a răspuns:

Daca vrei sa treaca timpul mai repede trebuie sa faci ceva. Daca stai si numeri zilele pana la vacanta atunci urmezi drumul cel mai greu.Cautati un hobii, apucate de sport sau de invatat ca nu e asa de greu cum crezi

| Lia_Emi_2000 a răspuns:

Sa iti cumperi inghetata sa racesti sa primesti scutire medicala sa nu mergi la scoala sa stai langa soba si sa te uiti la filme si sa freci menta laughing

| Fuzzyuzzy a răspuns:

Te spanzuri! Nu simti cand trece timpul. Nu asa a facut si mama ta?

| leuzzz explică (pentru Fuzzyuzzy):

Nuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu