| corcodusa a întrebat:

Ce puteti sa'mi spuneti despre avantajele unui reprezentanta avon. ce cadouri primesti daca incepi acum sa fii reprezentant si ce comision ai.
FUNDA

3 răspunsuri:
| nico1988 a răspuns:

Buna!
La avon castigi ft putin.Intra pe nicol_oriflame@yahoo.com
Reducerile se vor aplica in funcţie de următoarele praguri valorice (preţ catalog):
• 0%: pentru comandă sub 50 lei
• 23% : pentru comandă 50 - 249 lei
• 30% : pentru comandă 250 - 499 lei
• 40% : pentru comandă peste 500 lei
Plus cadouri la comenzi foarte mici de 150 lei. Te astept pentru detalii.

| Mjdolhfi a răspuns:

Nu te-as sfatui sa te faci reprezentat. O prietena a fost reprezentant si regreta enorm.

| :x:Xj.b:X:x. a răspuns:

Trebuie sa ai o comanda de minim 110 Ron pentru a putea primi un discount de 15%, peste 200 ron ai 20%reducere iar la peste 400 parcathinking ai 25% ideea e ca restul banilor din comanda ta care raman in urma reducerii iti raman tie.Alte cadouri mai primesti daca indeplinesti anumite conditii. Asta depinde de oferta corespunzatoare campaniei, adica de exemplu daca ai o comanda de minim 200 de lei in campania 9 primesti o pereche de slapi de plajahappysunt tot felul de beneficii iar daca o sa fi reprezentant o sa primesti pliante si mailuri cu oferte.