| costel2912 a întrebat:

Ce sa fac nu stiu am dat iesirea din sala am cazut cu 19 dar am citit cartea o data cand am venit inapoi acasa am citit-o din nou si acum faca 13 16 18 intrebari bune si inaine faceam 20 22 21 nu am scazut sub 20 acum nu stiu cei cu mine ma enervez cand observ ca fac mai putine decat trebuie apoi daca nu eau iesirea din sala acum miercuri inseamna ca sunt prost dea binele.si nu e la iesirea din sala adica examenu la politie e ala ca sa poti sa incepi sa conduci. dacaeu nu am fost in stare sal eau pe asta care imi cere minim 20 ca sa pot sa ies.SUNT PROST dea binelea NU STIU DACA O SA AM SANSE. mieciuda ca toti rapanosi nu stiu sa scrie bine si au si altu nu are. astept un sfat de la voi.

Răspuns Câştigător
| karsivan a răspuns:

Hei, calmeaza-te nu lua un esec ca pe o tragedie, te-ai stresat si nu ai mai rezolvat cum trebuie raspunsurile, dati o pauza accepta infringerea si ia-o de la capat cu invatatul, o sa reusesti sa iei examenul ca conditia sa nu mai fi asa de incracenat, de data asta te duci sa faci minim 26 asta este targetul ca sa iei sala. Succes!

| costel2912 explică (pentru karsivan):

Merci mult acum ma descurc mai bine.te pup

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Keep calm.