| anonim_4396 a întrebat:

Ce sa ma fac. Am citit carteq pentru scoala de soferi o data si faceam 19 20 22 23 de intrebari si am cazut la iesirea din sala cu 19 si acum am mai citit-o o data si nu fac mai mult de 15 intrebari. Acum ce sa fac am citit-o de 2 ori si tot prost sunt

1 răspuns:
| Kate20 a răspuns:

Pai,totusi,iti raspund acum, dupa multe luni, dar, atunci cand o citesti inceraca in mintea ta sa-ti faci o imagine si sa te imaginezi facand lucrul respectiv. Bafta! Funda?