| Claudiu2011 a întrebat:

Ce sanse sunt ca trimitand un mail cu ceva la un hypermarket precum carrefour sau kaufland sau lidl sa te angajezi? eu sunt din focsani si as vrea sa ma angajez in incinta carrefour, kaufland sau lidl sa dar nu ca agent de paza ci inauntru in hypermarket.am trimis si mailurile cu ceva dar deocamdata nu am primit nici un rasp.as vrea sa ma angajez in focsani pe un salariu bunicel happy daca stiti ceva sa mi ziceti si mie mai ales acestia din focsani.

3 răspunsuri:
| BRG a răspuns:

Salut mai bine depui un ceva chiar în incinta magazinului carrefour, cu specificația clară ce post dorești să ocupi.

| Claudiu2011 explică:

Am vrut sa zic ceva laughing

| Claudiu2011 explică:

Cand vreau sa scriu c-v imi scrie "ceva" acum mi-am dat seama.