| Casian76 a întrebat:

Ce se întâmpla dacă în dosarul de admitere la facultate ai ceva inutil, ceva în plus? Ești descalificat?

3 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu laughing) daca tu scrii ceva in plus la lucrare te depuncteaza? Nu. doar nu puncteaza. E la fel

| ywar a răspuns:

Iti da dauna totala!

| AndraLavi a răspuns:

Nu se intampla nimic. Daca ai pus ceva in plus, vreo foaie sau orice iti da inapoi sau ti se spune ca de acel lucru nu au nevoie sau pur si simplu nu ia in considerare. In rest nu au cum sa te descalifice pentru asa ceva.