| persseuss a întrebat:

Ce sunt colocviile la facultate? ca am vreo 3 saptamana asta.
sunt examene? au credite? trebuie sa fii prezent neaparat la ele?
funda

Răspuns Câştigător
| drhotzu a răspuns:

Da sunt examene, da au credite, si da trebuie prezenta, diferenta este ca ele nu au seminar, de asta se nu se tin cu toata seria ci cu 2 maxim 3 grupe o data, sunt ceva intre seminar si curs!

3 răspunsuri:
| LolaLollita a răspuns:

Sunt un fel de examenehappy trebuie sa te prezinti la ele.

| AniCasi a răspuns:

Sunt niste examene care bineinteles iti aduc credite, iar daca vrei sa iti creasca creditele ar trebui sa fi prezenta...

| ngvxjznrz a răspuns:

Cf cati ani ai