| frumushika09 a întrebat:

Ce vreti sa deveniti cand veti fii mari? Dau fundita pentru vise indraznete!

Răspuns Câştigător
| lia a răspuns:

Vreau sa devin baiat!
Se pune?

11 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Presedinte.

| Bacemi a răspuns:

@AlanTigergerid, asta era si ideea. Vroiam sa fiu presedinte ca sa las locul unui premier abil ca tine.

Răspuns utilizator avertizat
| AvalohAlyn a răspuns:

Eu vreau sa devin premier, ca presedinte e Bacemi.

| Adelinesmile a răspuns:

Vreau sa ii iau locul lui Beyonce laughing

| MariuZ a răspuns:

Mic. Sau macar adolescent din nou!

| licutza_1435 a răspuns:

Psiholog. vreau sa inteleg si sa cunosc fiiinta umana fff bine

| adi4ever a răspuns:

La ce faţa ai, creca o sa ma fac doctor ca sa pot sa iti fac operatii estetice

| TheLoveDoctor a răspuns:

Președinte. Sa fac bine și curat în toată romania. Mai îndrăzneț de atat nu cred ca este!

| karina_6315 a răspuns:

Actrita la hollywood cantareata sau avocatbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In ultima perioada, am observat cat de greu este sa treci peste greutatile vietii si ca ele vor exista permanet. Mi-as dori tare mult sa studiez psihologia, sa inteleg ce mi se petrece mai bine si sa nu ajung sa iau decizii disperate.
Oricum, acum cateva luni imi doream spre arte laughing. Voi continua cu ele, dar in acelasi timp merg si pe studierea psihologiei.