| Tibyarad a întrebat:

Cine a fost in strainatate in slovacia la panasonic? v-a dat banii la timp? sunt seriosi? Stima

Răspuns Câştigător
| KirigayaKirito a răspuns:

Pai e destul de bine acolo dar e mult de munca, iar banii nu sunt chiar fooarte multi.stiu ca a fost unchiul meu acolo si a stat 6 luni si a vn si a zis ca ii e destul si ramane in tara ca e greu sa stai departe de familia ta. Oricum in 6 sau 8 luni(nu mai stiu sigur dar parca era 6 luni) a venit cu 4000 de euro sa nu mai vb ca a mai cheltuit pe intretinere. Oricum primele luni o sa dea mai putini bani apoi incet incet urca! Cam cu atat de pot ajuta! Pup

1 răspuns:
| GabyAdicaEu a răspuns:

Varul meu a fost si este destul de multumit, oameni sunt ok