| aDEeLAa a întrebat:

Cine castiga cel mai mult notarii, avocatii, doctorii, Stewardesele sau reporterii?

8 răspunsuri:
| PedoBarbie a răspuns:

Notarii, avocaţi şi bineînţeles doctorii.

| Doηηa a răspuns:

Eu cred că sunt de exemplu juriști care nu o duc prea bine la fel și medici, dar sunt și cei plini de bani.
http://www.gandul.info/......ar-1018585
Chiar nu pot face un clasament.

| varcolaccc a răspuns:

Doctorii,

| aDEeLAa explică (pentru varcolaccc):

Crezi?
citisem ca notarii.

| varcolaccc a răspuns (pentru aDEeLAa):

Da cand intr-o perioada de mult apusă. Au ieșit atația avocati si notari ca mor de foame.

| aDEeLAa explică (pentru varcolaccc):

Toti se plang ca mor de foame. Inclusiv medicii...

| varcolaccc a răspuns (pentru aDEeLAa):

Medici nu se plâng ca mor de foame, ci medici rezidenti care au un salariu mic dar dupa ce ies medici specialiști iau baietii miia de eurowinking.

| Rebeca21121 a răspuns:

Doctorii.