| Rares_1833 a întrebat:

Cine imi poate da un program in care sa scriu cu diacritice in limba romana! Am incercat sa copii sa sa le instalez de pe net plus ca am cautat limba romana si diacriticile in pc dar in zadar.Help Me!

4 răspunsuri:
| yumeee a răspuns:

Http://diacritice.ro/
eu aşa mi le-am făcut. vezi ce windows ai, te uiţi la filmuleţ că-ţi explică pas cu pas şi gata.
O zi faină!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Click dreapta pe start bar -> toolbars -> language bar -> RO

| Rares_1833 explică:

Asta incercam si eu sa va spun.Eu momentan am Windows XP Ultimate 2007.Si nu imi permite sa selectez limba romana!