| andrei733 a întrebat:

Cine ma ajuta si pe mine sa instalez stick-ul de internet de la digi.Id-ul meu este andrei_bogdan733. Funditzee si voturi cate vreti voi

3 răspunsuri:
| RS4 a răspuns:

Il conectezi la calculator sau laptop prin portul usb, deschizi my computer si langa hard disk iti va aparea o alta litera (a stickului)! dai dublu click pe ea si urmezi pasii cu next.next! bafta!

| andrei733 explică (pentru RS4):

Da dar cand conectez imi apare conection failed

| RS4 a răspuns:

Contacteaza furnizorul de net (RDS) si spune-le problema ta! incearca intai in toate porturile usb disponibile!