| alexa1968 a întrebat:

Cine ma poate ajuta si pe mine cu niste joburi de vara am 18 ani si 4 luni va multumesc

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Oh, imi pare rau. happy Ai putea sa mai dai un search pe google cu joburi in orasul in care locuiesti sau in care ti-ar fi convenabil sa lucrezi, si sa vezi si acolo ce oferte mai ai.
Succes!

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Uite un site:
http://jobs.bizoo.ro/
O zi buna!

| alexa1968 explică (pentru Adry05):

Multumesc

| Adry05 a răspuns (pentru alexa1968):

Cu placere. Te-a ajutat?

| alexa1968 explică (pentru Adry05):

Deocamdata nu prea k nu am gasit nimica oricum multumesc ca ai incercat

| Adry05 a răspuns (pentru alexa1968):

Oh, imi pare rau. happy Ai putea sa mai dai un search pe google cu joburi in orasul in care locuiesti sau in care ti-ar fi convenabil sa lucrezi, si sa vezi si acolo ce oferte mai ai.
Succes!