| syly a întrebat:

Cine poate sa-mi spuna cand ies la pensie daca ai dau datele necesare

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

O sa poti iesi la pensie pentru limita de varsta la 1 martie 2015.

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Daca nu vrei sa le dai aici poti sa-mi scrii pe privat si o sa-ti spun cand poti iesi. Sa-mi spui daca esti barbat ori femeie(din username nu-mi dau seama), luna si anul nasterii, stagiul de cotizare si daca ai lucrat si cat in conditii deosebite si/sau speciale de munca. O sa-ti spun data aici ori tot pe privat, cum vrei tu. Numai bine!

| syly explică (pentru Ioandelasal):

Barbat nascut 01.01. 1959

| Ioandelasal a răspuns (pentru syly):

O sa poti iesi la pensie pentru limita de varsta la 1 martie 2015.

| syly explică:

Nascut 01.01. 1959.1978-1980 stagiu militar[1 an si 5 luni]. angajat din martie 1980.Am16 ani si 8 luni gr 1 de munca[1983-2001].10 ani gr 2[2001-2011] Varsta 52 ani imliniti cand pot sa ies la pensie limita de varsta sau anticipata