| Marius_Doru_1989 a întrebat:

Cine stie un loc de munca normal ( 8-10 ore) si cu salariul minim 1.000 RON? Doresc sa ma angajez fiindca am demisionat recent si de 2 saptamani nu reusesc sa gasesc nimic chiar daca petrec zilnic minim 2 ore pe ejob sau myjob. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| pLeX a răspuns:

In ce oras cauti?

ca sa ai succes pe ejobs sau orice alt site de genul acesta, trebuie sa suni personal la firmele aparute acolo.

de ex: gasesti jobul x la firma y.
cauti pe google firma y
suni la ei si intrebi daca jobul x mai e disponibil sau daca mai au nevoie de oameni pe alte posturi.
si daca vorbesti frumos cu ei( prieteneste nu lingusitor) sigur or sa te ajute.

| Marius_Doru_1989 explică (pentru pLeX):

Merci... e o abordare buna...la asta nu ma gandisem big grin.

| pLeX a răspuns (pentru Marius_Doru_1989):

Pai...poti lasa si o funda daca ajuta.

3 răspunsuri:
| KrEaThYvE a răspuns:

Sofer pe autobuz (tata e sofer si primeste cam 15 milioane pe luna si lucreaza cam 8-10 ore / e in 2 ture dimineata:6-14 sau dupa masa 16- 24 + ca primesti niste carduri prin care poti merge prin tot orasu gratis )
sau fate ceva mai simplu : chelner, barman