| communistrat a întrebat:

Credeti ca e ca sa devii designer de interior (adica, e o munca de viitor sau nu:-s)vreau de la anul sa merg la liceul de arta baia mare iar apoi in cluj... ce zicaeti?:-s

Răspuns Câştigător
| Lora a răspuns:

Normal ca este fiecare tara, fiecare om isi va construi case si vor avea nevoie de designeri.

7 răspunsuri:
| Lora a răspuns:

Multumesc pentru fondita.

mishybmx o sa mai stai inca 20 de ani de-acum incolo si-o sa raspunzi pe TPU, iar diploma aia se va umple de praf daca nu te duci sa cauti ceva cu ea, nimeni nu o sa iti bata nimeni la usa sa te intrebe:"vrei un loc de munca ca designer?"

| ăăăă a răspuns:

Eunu pot decat sa-ti spun mult succes.in ceea ce faci.
Si daca ei fi priceputa smug. imi vei spune ce se potriveste casei melesmug. asa-ilaughing?

| fataroz a răspuns:

Ce pacat ca i-ai dat funda daca mergi la liceul de arta unde mi-as dori si eu sa fiu desigur poti avea un viitor nu trebuie deloc sa te complici pentru ca daca faco facultate de designer poti sa-ti faci firma si sa fii designer

| beldy a răspuns:

Da, este, meseria de designer in sine este o meserie de viitor, ideea e ca iti trebuie si talent, pe langa studii, un designer in ziua de azi isi poate gasi clienti foarte usor, poate sta acasa si primi comenzi daca isi face un profil pe un site de freelanecr cum este de exemplu www.muncitorcalificat.ro in Romania.

| mishybmx a răspuns:

Acuma am terminat si am diploma de Designer si Amenajari interioare si vezi ca acum stau acasa si raspun la intrebari pe TPU laughing Iti zic eu ca nu merita pentru ca nu iti gasesti loc de munca in domeniul astawinking

| iulianaivancencu a răspuns:

Eu zic sa alegi bucurestiul

| gioni_1062 a răspuns:

Dupa mine e o meserie faina si cred ca si banoasa eu zic ca ai putea sa incerci