| InnocentSίn a întrebat:

Bună,TPU! Anul viitor trec la liceu si mă gandeam să merg la liceul de artă (din Baia Mare).Imi puteti spune care este media minima de intrare. Dacă doriti,cei care sunt sau au fost să imi spună cam cum este acolo. big grin
Multumesc, dau fundutăă! ^^

1 răspuns:
| xBya a răspuns:

Bre, liceul de arta este liceu vocational, deci trebuie sa dai niste probe de aptitudini. Care daca nu ma insel trebuiau date pana la ora actuala.
Oricum, media de la examene conteaza doar 25%, iar restul de 75 aptitudinile.