| anonim_4396 a întrebat:

Cum a devenit Kim Kardashian asa cunoscuta? Cu ce se ocupa? Si de ce e asa grasa?

Răspuns Câştigător
| BogdanBz a răspuns:

Are curul ala exagerat de mare considerat de multi o minune a naturii, plus ca a trecut prin patul mai multor asa zisi artisti. E un fel de Bianca Dragusanu, varianta USA

| anonim_4396 explică (pentru BogdanBz):

Iti meriti funda laughing

| BogdanBz a răspuns (pentru anonim_4396):

Mersi ..pari o fata de treaba. daca vrei lasa Facebook-ul tau sa vb tongue

13 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Doamne nu e grasa deloc, serios?
Pentru stilul asta curvy de solduri late si fund mare si bombat (care nu e natural oricum). + familia lor in general atrage mult atentia. Probabil pentru faptul ca nu fac nimic si totusi au o groaza de bani. Oamenii le urmaresc posibil sa invete si ei solutia. laughing)

| aumih16 a răspuns:

De ce e grasa? pai de la cata sperma a inghitit! nici nu ma mira!

| aumih16 a răspuns:

Asta-i ca aspiratorul! suge linge la sperma! o nimfomana!

| brioșicaviolet23 a răspuns:

Nu știu exact de ce e așa faimoasă, dar acum are un fel de emisiune/serial despre ea și toată familia ei.
Mulți consideră că ea are forme, nu grăsime laughing, dar mie mi se pare foarte exagerat acel fund

| anonim_4396 explică (pentru brioșicaviolet23):

Ii cat o vaca laughing

| SamuraiOkami a răspuns:

Https://www.quora.com/......%E2%80%9D. Ai aici tot ce vrei sa stii. :p

| anonim_4396 explică (pentru SamuraiOkami):

Imi apare Error 401 :/

| anonim_4396 explică (pentru SamuraiOkami):

Imi apare Error 404

| SamuraiOkami a răspuns:

Https://www.quora.com/......s%E2%80%9D Acum ar trebui sa mearga

| ArianaSima a răspuns:

E cunoscuta pentru ca are un,, serial " despre ea și familia ei. Și pentru fundul ei