| MissDelevingne a întrebat:

De ce Kim Kardashian a devenit atat de cunoscuta? Cu ce se ocupa? straight face
Si de ce e asa bogata?

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Kim Kardashian - este o femeie de afaceri armeano-american, vedetă, personalitate de televiziune, model, şi actriţă (business woman, exec producer, fashion designer, perfumista). A devenit foarte cunoscuta datorita prieteniei cu Paris Hilton. Mai multe citeste aici: http://ro.wikipedia.org/wiki/Kim_Kardashian
si aici: http://en.wikipedia.org/wiki/Kim_Kardashian

Bafta!

2 răspunsuri:
IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Servus miss! Frumoasa bruneta care a innebunit intreg mapamondul cu formele ei apetisante s-a facut cunoscuta in urma reality show-lui „Keeping up with the Kardashians". Ma rog, la celebritatea ei a contribuit si faptul ca a avut un sextape cu fostul iubit, Ray J, care ar face multe filme din industria pentru adulti sa crape de rusine.
Kim chiar si-a inceput viata profesionala ca un fel de stilist...se numea „wardrobe organizer" si se ocupa cu reorganizarea garderobei si compunerii de tinute pentru mai-marii Holywood-ului.
Cel mai satisfacut client: Paris Hilton! Astfel Kim Kardashian si-a inceput ascensiunea in lumea modei si a televiziunii.
Amănunte poți citi aici http://www.socialdiva.ro/Diva-Look--Kim-Kardashian-406.html
O zi cu zâmbet să ai!

| aumih16 a răspuns:

Kim kardashian trebuia sa fie actrita xxx daca a ajuns celebra pentru formele apetisante sau ca s-a culcat cu nu stiu cati barbati deci sa inteleg asa la ea ca a ajuns celebra din nimic noroc ca acum umbla cu kanye west dar si ala e un papagal ordinar cine il asculta pe ala chiar nu stiu daca umbla cu una ca asta care a ajuns celebra din nimic si acum e bogata cica