| ProblematicUser a întrebat:

Daca vreau sa fiu pilot imi puteti spune un liceu si e neaparata si facultate? Am vorbit cu un pilot de la Tarom si a zis ca nu e necesara facultatea da e bine venita.Si e greu sa obtii ATPL?

2 răspunsuri:
| ProblematicUser explică:

Vreau mai multe detalii cum se intra la liceu o medie sau nu prea conteaza?

| bUlaNNnnnn1 a răspuns:

Academia Fortelor Aeriene de la Brasov este la militari sau Scoala Superioara de Aviatie Civila si un site personal :www.aviationacademy.ro funfa!