| Iulian3038 a întrebat:

Cum invingi frica?
E vorba de un baiat.In casa zic ca dau ca il bat cand il prind ca nu mi-e frica ca pooate sa fie si cu 3 baietii si cu spray uri iar cand dau fata in fata cu el mi se taie picioarele si dau bine cu pumnul dar nu am curajul de loc de a da

3 răspunsuri:
| Kogaion a răspuns:

Ce femei sunt baietii din ziua de azi...Si daca dai bine cu pumnul crezi ca esti smecher? S-au dus vremurile cand cine dadea bine cu pumnul era cel mai smecher, azi a scos unu, un cutit si ti-a facut gatul fermoar, poti sa fii tu smecherul smecherilor. Mai bine ai sta in banca ta copile, nu rezolvi nimic cu baiata.

| Adrian1555 a răspuns:

Gabinho
Lasa ma sa iti explic cateva variante cum se va intampla situatia ta
1 daca ii dai un pumn si cade
Cel mai probabil a doua zi te va prinde cu inca 2 si iti va rupe vreo 7 oase incorp
Cu alte cuvinte te ar pune jos si te ar sparge
2 Toti credem ca dam bine cu pumnul
Dar daca baiatul ala are habar de bataie
Poate iti bareaza frumos pumnul si iti scoate imediat cativa dinti
In ziua de azi nu conteaza daca dai bine cu pumnu’
Conteaza sa nu te iei de cineva cu spate
Sau daca o faci sa te asiguri ca tu il ai mai mare
Dar din cate zici si tu daca ti-se taie picioarele inseamna ca nu e nimic de tine si asa ca mai bine stai in banca ta ca sa nu iti iei bataie si sa mai platesti spitale pe urma

| Victoria18 a răspuns:

Bataie? Dar ce suntem noi, animale? Altcumva nu stii sa-ti rezolvi problemele cu el daca ai, decat folosind violența?