| NicusorYo a întrebat:

Cum pun radio pe xatul meu? Eu am radio cu host si am intrat pe Edit, am scris parola, am intratrat la chat box settings, apoi la radio station, si am pus link(am host trebuie sa cante non-stop)la mine se aude, la alti nu(la nimeni), am incercat de multe ori, de ce?cryingcryingcrying

Sau pe ce alt site sa imi fac chat cu radio? Adica am radio cu host, sa imi fac chatu si sa pun sa cante si acolo. Zimi te rog pas cu paswinking
Funda big grin

1 răspuns:
| 8884Ion a răspuns:

Pai da! nu pot explicacu ochii inchisi