| Aista a întrebat:

Cum se procedează cu restituirea banilor la cursului sgp, daca pleci înainte de finalizarea cursului sau după finalizare?

12 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Contabilitatea scolii iti calculeaza sua datorata si iti indica (in scris) si modul de plata (virament in cont bancar).

| Aista explică (pentru Bula):

Asta am înțeles, dar aceea suma o plătești daca părăsești cursul înainte de finalizarea sau după finalizare?

| Bula a răspuns (pentru Aista):

Cand parasesti cursul sau dupa.

| Ciprian09 a răspuns:

Dacă nu e de voi treaba asta, de ce mergeți?
Cheltuiți bani și timp aiurea! Mergeți unde va atrag treburile, nu unde va împing alții de la spate!

Răspuns utilizator avertizat