| razvanpatru27 a întrebat:

Daca ar fi sa alegeti intre doctor si fotbalist ce ati alegelaughing))happyhappyhappyhappyhappyhappyhappylaughinghappy:! 1

Răspuns Câştigător
| gabrielacrisu a răspuns:

Depinde de cat de bun esti la fotbal sau la chimie. biologie etc. si de cat de mult iti plac e una dintre ele... si daca ai alege octor trebuie sa iei in considerare ca ai viata uni om in mainile tale., daca alegi fotbalist trebuie sa te gandesti k vei fi mereu plecat ( asa cum e prietenul meu) si k trebuie sa dai toot e ai mai bun adica sa ai conditie fizica. eu as alege... putin din ambele

2 răspunsuri:
| Zeflemitoarea a răspuns:

Şi de ce-ai dat toate emoticonurile alea?

| LIN2010 a răspuns:

Cred ca cel mai bine e sa fi doctor -fotbalist(ex:Boloni, fost fotbalist, actual antrenor, dar si medic stomatolog)daca ajungi cu fotbalul pana la o varsta cand nu mai poti face fata, poti sa-ti continui viata profesind medicina.Succes