| Adda225 a întrebat:

Daca fac un liceu pedagogic, pot sa fac orice facultate vreau si sa devin alt ceva in afara de cadru didactic sau trebuie sa devin obligatoriu cadru didactic?

4 răspunsuri:
| katy a răspuns:

Poti merge la ce facultate vrei.

| Adry05 a răspuns:

Normal ca nu, e doar un profil care te ajuta in acest domeniu daca vrei sa profesezi dar poti da spre ce facultate vrei.

| Bondarel99 a răspuns:

Din momentul in care ai diploma de bac te poti duce la orice facultate vrei.

| Andersen2k18 a răspuns:

Nu te obliga nimeni sa devii profesor daca nu iti place, du-te la facultate care iti place, si pe drumul pe care ti l-ai ales.Mult succes!