| Tobessjd a întrebat:

Daca mă duc la un liceu pedagogic as putea să mă duc la ce facultate vreau sau trebuie sa continui pe pedagogie? Trebuie sa devin neapărat profesor?

Răspuns Câştigător
| Demidol a răspuns:

Poti sa urmezi ce facultate vrei. Cu conditia, sa faci fata. Daca acolo ai obiecte pe care nu le-ai studiat in liceu, dar iti sunt "de baza", iti va fi greu.

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Te duci la ce facultate vrei laughing avantaju liceului tau e doar ca poti fi direct invatator cand iesi din liceu daca vrei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La ce facultate vrei te duci

| Ionut231312 a răspuns:

Nicidecum, poti sa te duci oriunde vrei.

| sunset10 a răspuns:

Nu conteaza la ce liceu mergi, important e ce faci dupa