| Kerli a întrebat:

Eu vreau sa merg la profil mate-info dar nu am facut deloc informatica in generala. e vreo problema? sau incep toti de la acelasi nivel?

Răspuns Câştigător
| Rayyy a răspuns:

Buna,
Fie ca ai facut informatica in gimnaziu, fie ca nu, totul este predat de la inceput. Asa ca stai linistita, nu are nicio legatura.

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Mergi fără frică, înveți foarte bine și la liceu!
Succes.
Pa, pa.

Raul9004
| Raul9004 a răspuns:

Cum au zis cei de mai sus. Se începe totul de la început happy

| dydy1 a răspuns:

Si eu sunt tot la mate-info si am inceput cu inceputul.

| smashedblackfox a răspuns:

Nu conteaza ce-ai facut in generala, pentru ca la informatica e total diferit...nu faci la calculator mai nimic...de ex, noi face cu structuri repetitive, limbaj pascal, pseudocod. Deci nu nu conteaza daca ai facut sau nu.

| alexM_3127 a răspuns:

Buna, nu conteaza daca nu ai facut informatica pana acum, eu sunt la o clasa de intensiv info si majoritatea colegilor mei habar nu aveau info si asta nu a contat absolut deloc, deci nu e o problema.