| IIIshaneIII a întrebat:

Daca nu am dat bacul deloc cand am terminat scoala,il mai pot da?
Avand in vedere ca am trecut prin scoala ca gasca prin apa si nu am invatat mai nimic,am sanse sa obtin hartia acea inutila, sau sa o las balta?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Poti da examenul de BAC de cate ori vrei. Primele doua incercari sunt gratuite, la urmatoarele ce face contra cost.
De diploma de bac ai nevoie doar daca doresti sa-ti continui studiile la facultate.
Liceul odata terminat, fara BAC, te indreptateste sa inveti la o scoala postliceala si sa obtii calificare + experienta in domeniu, combinatie preferata de angajatori.

| metehne a răspuns:

Dacă te pui pe învățat din timp, sigur, îl poți lua.