| NimeniCuNume a întrebat:

Am dat bacul anul trecut si l-am cazut si in vara si in toamna
Acuma cand trebuie sa ma duc sa ma inscriu mai trebuie sa duc acele acte care se cer sau le au cei de la scoala avand in vedere ca m-am inscris si anul trecut? multumeschappy

1 răspuns:
| AnaMaariaa1996 a răspuns:

Trebuie sa mergi la liceu, unde vei da bacul, sa completezi niste fise si acolo ti se va spune daca mai este necesar sa aduci ceva acte. Dar oricum trebuie sa completezi fisele.