| CristianaCrissPinka2002 a întrebat:

Daca sunt la stiinte sociale pot sa merg la facultate la armata? Nu stiu cum se numeste facultatea la cei din atmata si daca puteti sa imi spuneti cum se numeste adica daca se numeste facultate sau in altfel. Si daca puteti sa imi ziceti niste facultati pentru armata.

Răspuns Câştigător
| Danger30 a răspuns:

Minrest are dreptate, se numeste Academie Militara, si da, poti sa mergi la academia militara, nu conteaza ce liceu ai urmat, pentru ca si asa esti nevoit sa dai niste probe, nu conteaza daca ai facut liceu militar sau nu, atata timp cat iei probele nu e nicio problema

3 răspunsuri:
| minrest a răspuns:

Se numeste Academia Militara, acum ca stii numele poti sa te informezi pe site-ul lor.

| AndreiWeisz a răspuns:

Ar trebui sa fi mers la un liceu militar.

| CristianaCrissPinka2002 explică (pentru AndreiWeisz):

Am facut tot ce trebuia pentru un liceu de genul doar ca mai trebuiau niste acte si nu mai aveam timp pentru ele. Eu m-am gandit sa fac un liceu,, normal" iar apoi sa fac armata.