| 123456789000hugs a întrebat:

Help! Sunt in ultimul an de liceu si m-am trezit si eu acum in ultimul ceas ca vreau medicina. M-ar interesa facultatea din Oradea (med.dentara). Imi puteti spune va rog tot ce stiti despre facultatea asta? am cautat pe net, dar nu am gasit ce am vrut.E facultate de stat? se intra greu? si asa mai departe big grin Daca cineva din Oradea mi-ar putea da informatii ar fi super happy Multumeeesc anticipat! >:

1 răspuns:
| Ariana9607 a răspuns:

Da e universitate de stat. de intrat nu cred ca se intra greu. cel mai greu de intrat e la Bucuresti, cluj, si Iasi... admiterea e din anatomie(biologia de a11a) si chimie si fizica la cluj parca