| MiKuTzZzA a întrebat:

Daca vreau sa ma faca politista ce medie trebuie sa am? Sunt doar in clasa a 9-a si sunt la profil uman [stiinte-sociale]As vrea sa stiu ce medie imi trebuie? si daca conteaza media din 9-12 sau numa bacu? sau? va rog raspundeti-mi!sadsad

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| purplestar14 a răspuns:

Nu stiu sigur ce medie trebuie sa ai.dar stiu sigur ca pentru a te face politista iti trebuie media 10 la putare neaparat[din cls. 1 pana in a 12]

| PamPamGoesGreen a răspuns:

Nu stiu ce medie trebuie sa ai dar am auzit ceva referitor la probe.
sa arunci nu stiu cati metri cu mingea medicinala.
sa faci X metri in Y minute.
sa fi perfectr sanatoasa.
sper ca te'am ajutat thinking