| hanharaaa a întrebat:

De cand eram mica imi doream sa devin designer vestimentar in Coreea de Sud, acum am ajuns in momentul critic de a alege unde trebuie sa dau mai departe doar ca nu cred ca am sa pot ajunge in Coreea daca am sa dau la arte si daca dau la limbi straine unde se dau burse si pot ajunge acolo nu am sa mai pot sa fac ce mi-am propus (adica sa devin designer vestimentar )...ce ar trebui sa fac? ...nu as putea sa aleg una din cele doua variante

Răspuns Câştigător
| sosostore a răspuns:

Acolo cei mai multi au sansa sa devina profesori, insa ca designer este foarte greu deoarece sunt multi, iar viata in coreea este scumpa, cheltui undeva la 1000 euro pe luna cu mancarea, chiria si altele, daca intr-adevar vrei sa ajungi incearca la cluj unde stiu ca se fac schimb de studenti, insa trebuie sa fii unul dintre cei mai buni, hwaiting

| hanharaaa explică (pentru sosostore):

Iti multumescbatting eyelashes

| sosostore a răspuns (pentru hanharaaa):

Cu placere~Multumesc si eu