| anonim_4396 a întrebat:

De ce il uraste lumea pe justin biber?

6 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

S-a mai pus intrebarea asta de 1000000000 ori...

| Dash a răspuns:

Pai aproape in fiecare zi dau co ochii de asa ceva...

| ReViNeMaScAtii a răspuns (pentru Dash):

Nici eu nu-l simpatizez dar am dat pe youtoube de o melodia dea lui care avea 1.000.000 de like si 2.000.000 dislike si de aceea am intrebat tongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mie nu-mi place cum canta, are voce de fata si e supraestimat. Dar nu-l urasc, mi-e indiferent ca exista, la urma urmei radem noi de el, dar el e celebru si noi nu. El e sus, iar noi jos si probabil nu va stii niciodata ca existam.
Dar e trist ca a ajuns atat de adorat de fetite, eram la piscina si invatam o fetita sa faca pluta si i-am zis sa se relaxeze si sa se gandeasca la ceva frumos, iar ea a inchis ochii si a a zis: "Aaa, Justin Bieber".
E stupid, si ce e si mai stupid e ca nu are fani decat prin pustime, cei mai mari si mai experimentati nu il plac.
Si am auzit ca nu-i nici prea destept.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu îl uram pentru că îl ridica prea mult mass-media în slăvi. Dar acum că au trecut la One Direction şi bieber a intrat în umbră, s-au mai potolit lucrurile.

| 123branzapute123 a răspuns:

Pentru ca canta ca o fata, arata ca o fata, si...e o fata