| Joker3134 a întrebat:

De obicei isi pun multi demisia de la jandarmerie, pompieri, armata si politie? Sau rar vezi pe cineva sa plece de aici?

2 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Rar pleaca cineva din aceste structuri pentru ca leafa este mare.
Cei care pleaca de obicei sunt gasiti cu nereguli de catre superiori sa de catre organe abilitate.

| Plato a răspuns:

Jandarmii care au macelarit poporul in 10 august inca lucreaza, deci nu au ei atata bun simt si inteligenta incat sa-si dea demisia.
Nu cred ca sunt foarte multe.