| NicusorYo a întrebat:

Deci tatal meu s-a despartit de mama mea, eu am ales sa raman la ea(mama), tata a stat cu noi un timp, si a plecat, ea nu ma prea lasa sa il vizitez, imi place la el(la tata) mai multwinking
As vrea sa ma mut la el de tot, sa plec de la mama, de exemplu maine sa merg la tati si sa ii spun:
EU:Tati vreau sa ma mut de tot de azi la tinehappy
Am si lucrurile mele, o bicicleta, 2 perechi de role, si calculatorul(monitor, boxe, casti, web, unitate, mouse si tasta)Si am si o pisicuta dragutawinking
Daca ii spun asa la tata pot din ziua aia sa raman? Daca DA e okkwinking
Daca nu, de ce nucrying:yawn?
Si cum pot face sa"DA"?happySper ca pot
funditawinking
Netu mi-l baga tata.
Si lucrurile mele imi sunt de ajuns
Am 14 ani, peste 3 luni si jumatate fac 15happy

Răspuns Câştigător
| Did3 a răspuns:

Sincer cred ca e bine sa stai laga mama ta.Nimeni in toata lumea asta nu iti poate oferi atata caldura, e o unica persoana si anume Mama! Poate ai vrea sa stai si cu tatal tau doar dar in vacante si pur si simplu spune-i mamei tale.Fii tare si doar asa poti obtine ce vrei :*