| NicusorYo a întrebat:

Deci tatal meu s-a despartit de mama mea, si eu am ales sa raman la mama mea, el a stat un timp cu noi, si a plecat, la el imi place mai mult.
Si vreau sa ma mut de tot.
Dar nu am decat o solutia sa fie mama mea DE ACORD, DAR EA NU ESTEcrying
Ce sa fac? spuneti-mi alte metode, dar sa merg intr-o zi, sa discut si sa pot ramane direct la el.
Sau sa fug de acasa? Sau altcumva cum?
Am si lucrurile mele calculatorul(monitor, mouse, tasta, web, microfon, unitate si boxe)Si o pysykutza dragutakiss
Lucrurile mele sunt destulehappy
Vreau sa obtin asta 100%dar am un obstacol pe mama, am spus NU E DE ACORD, spuneti-mi voi alte metodewinking
Fundahappy

1 răspuns:
| mona a răspuns:

Sa fugi nu este solutia perfecta, vb cu tata l tau ca sa vb cu mama ta problema asta si explica i la mamata ca te simti mai bine langa tata l tau