| faaalyoana a întrebat:

Desi am spatiu in d, free space :23 Gb

total size :24 Gb

Iar in c, free space :3, 73 mb

total size :24, 4 gb

Incerc sa descar niste fotografii de pe ap. foto si imi da o eroare : Transfer failed because the hard disk is full. Please tree up space, then retry.

Si nu inteleg de ce imi apare aceasta eroare, indiferent daca vreau sa salvez in c sau in d.

Am sters o gramada de chestii din calc.pana si toata muzica.

Cand dau "start transfer " cateodata merge cateva sec apoi apare eroare. k nu am loc in calc.

pls ajutati-maa!

2 răspunsuri:
| Liviucu a răspuns:

Instaleaza-ti TeamViewer si te rezolv eu...

| Broadband a răspuns:

laughing pai normal ca nu-ti merge daca tu ai in C doar 3 mb liber.
ai bagat prea multe programe unde ai windowsul,
reinstaleaza windowsu si cand mai descarci salveaza in alta partitie, lasa C asa cum e, in C instalezi doar antivirus, etc, astea ce trebuie neaparat, am patit si eu, dar mie imi dadea eroare daca scadea sub 200mb.