| Danutul22 a întrebat:

Salut,cand folosesc MEGA pentru a downloada ceva, imi apare urmatorul mesaj : "Your available browser storage for MEGA cannot handle this download size, please free up some disk space." Chiar nu stiu ce sa fac, am facut un nou cont pentru MEGA, am mutat locul unde se salveza lucrurile in alt DISK cu mai mult spatiu si nu imi mai dau seama ce sa fac. putin ajutor? Normal ca dau funda!

1 răspuns:
| Vladd97 a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=dVqHTJoEF9g
Sper ca am fost de ajutor. Seteaza videoul la 1080p ca sa vezi mai bine.